Aqmola oblysynyń densaýlyq saqtaý basqarmasy janyndaǵy «Selınograd aýdandyq emhanasy» 

Aqmola oblysy, Selınograd aýdany, Aqmol aýyly, 3 shaǵyn aýdan, qurylys 1A.
Сall-ortalyǵy

JTD jumys kestesi​

JTD jumys kestesi​

         
 

УЧАСКЕ

КАБ №

ДӘРІГЕРДІҢ  Т.А.Ә.

ДҮЙСЕНБІ

СЕЙСЕНБІ

СӘРСЕНБІ

БЕЙСЕНБІ

ЖҰМА

 
 

1

247

Оксентюк
Анастасия  Васильевна

08:00 – 12:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

16:00 – 20:00

12:00 – 16:00

 

2

249

Избасарова 

Гаухар Сериковна

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

16:00 – 20:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

 

3

248

Копбосынова
Анель Балкасымовна 

08:00 – 12:00

16:00 – 20:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

12:00 – 16:00

 

4

251

Искакова

Ботагөз Берікболқызы

16:00 – 20:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

 

38

252

Мубаракова

Ақмарал Талғатқызы

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

12:00 – 16:00

08:00 – 12:00

16:00 – 20:00

 

27

251

Мәді Ұлжан Әліқызы

 15:00-19:00

 15:00-19:00

 15:00-19:00

 15:00-19:00

 15:00-19:00

Бейінді мамандардың жұмыс кестесі

График работы узких специалистов

Каб

ЛАУАЗЫМЫ

Должность

ДӘРІГЕРДІҢ Т.А.Ә.

Ф.И.О врача

ДҮЙСЕНБІ

Понедельник

СЕЙСЕНБІ

Вторник

СӘРСЕНБІ

Среда

БЕЙСЕНБІ

Четверг

ЖҰМА

Пятница

111

Нарколог

Усенов Кенесалы Кунтуганович

08.00-13.00

14:00-17:00

08.00-13.00

14:00-17:00

08.00-13.00

14:00-17:00

08.00-13.00

14:00-17:00

08.00-13.00

14:00-17:00

     

126

УДЗ /УЗИ

Жигайлов Сергей Юрьевич

09.00-13.00

14:00-17:00

09.00-13.00

14:00-17:00

09.00-13.00

14:00-17:00

09.00-13.00

14:00-17:00

09.00-13.00

14:00-17:00

     

134

Хирург

Кусаинов Мейрам Болатович

ЖМК шығу

Выезд на ПМК

 

 

  
     

144

Хирург

Ахметов Болат Султанович

08.00-13.00

14:00-17:00

08.00-13.00

14:00-17:00

08.00-13.00

14:00-17:00

т/к шығу

Выезд п/о

08.00-13.00

14:00-17:00

     

145

Фтизиатр

Жарасова Гульнар Кишкенбаевна

08.00-13.00

14:00-17:00

08.00-13.00

14:00-17:00

08.00-13.00

14:00-17:00

08.00-13.00

14:00-17:00

08.00-13.00

14:00-17:00

     

148

Фтизиатр

Раймбердиев Алимжан Бегалиевич

08.00-13.00

14:00-17:00

08.00-13.00

14:00-17:00

08.00-13.00

14:00-17:00

08.00-13.00

14:00-17:00

08.00-13.00

14:00-17:00

     

201

Офтальмолог

Нурмағамбет Мұратбек Султанұлы

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

     

202

Дерматовенеролог

Макатаева Махабат Таупыховна

08.00-13.00

14:00-17:00

08.00-13.00

14:00-17:00

08.00-13.00

14:00-17:00

08.00-13.00

14:00-17:00

08.00-13.00

14:00-17:00

     

203

Отоларинголог

Бейсекеева Гульнар Каирбековна

08.00-13.00

14:00-17:00

08.00-13.00

14:00-17:00

08.00-13.00

14:00-17:00

08.00-13.00

14:00-17:00

08.00-13.00

14:00-17:00

   

 

 

207

Нефролог

Мади Ботакоз Әлиқызы

08.00-13.00

14:00-16:00

08.00-13.00

14:00-16:00

08.00-13.00

14:00-16:00

т/к шығу

Выезд п/о

08.00-13.00

14:00-16:00

   

 

 

208

Онколог

Садыков Талгат Мубаракович

09.00-13.00

14.00-18.00

09.00-13.00

14.00-18.00

09.00-13.00

14.00-18.00

т/к шығу

Выезд п/о

09.00-13.00

14.00-18.00

   

 

 

218

Пульмонолог

Абдурахманова Фариза Жунисовна

08:00-13:00

14:00-16:20

08:00-13:00

14:00-16:20

08:00-13:00

14:00-16:20

т/к шығу

Выезд п/о

08:00-13:00

14:00-16:20

   

 

 

221

Психиатр

Биркенова Зира Газизовна

09:00-13:00

14:00-16:30

09:00-13:00

14:00-16:30

09:00-13:00

14:00-16:30

т/к шығу

Выезд п/о

09:00-13:00

14:00-16:30

     

223

Гастроэнтеролог

Шегебаева Сайран Баяновна

08:00 – 15:00

08:00 – 15:00

08:00 – 15:00

т/к шығу

Выезд п/о

08:00 – 15:00

   

 

 

226

Аллерголог

Молшина Бибинур Мухтаркызы

08:00 – 15:00

08:00 – 15:00

08:00 – 15:00

т/к шығу

Выезд п/о

08:00 – 15:00

   

 

 

230

Гинеколог

Абзейтова Ахшакиз Абдималиковна

08.00-13.00

14.00-16.00

08.00-13.00

14.00-16.00

08.00-13.00

14.00-16.00

08.00-13.00

14.00-16.00

08.00-13.00

14.00-16.00

     

233

УДЗ/УЗИ

Терехова Светлана Викторовна

08.00 -13.00

14.00-15.00

08.00 -13.00

14.00-15.00

08.00 -13.00

14.00-15.00

08.00 -13.00

14.00-15.00

08.00 -13.00

14.00-15.00

     

235

Балалар невропатологы

Невропатолог детский

Саптаякова Гульчира Касенгазиевна

10:30-12:30

 

10:30-12:30

т/к шығу

Выезд п/о

10:30-12:30

 

 

 

 

 

235

Физиотерапевт

Саптаякова Гульчара Касенгазиевна

09:00-10:30

 

09:00-10:30

т/к шығу

Выезд п/о

09:00-10:30

 

 

 

 

 

226

Гинеколог

Шаймерденова Манар Токеновна

08.00-13.00

14:00-15:00

08.00-13.00

14:00-15:00

08.00-13.00

14:00-15:00

08.00-13.00

14:00-15:00

08.00-13.00

14:00-15:00

     

320

Стоматолог

Силкимова

Мейрамкуль Адилхановна

ЖМК шығу

Выезд на ПМК

 

 

  
     

320

Стоматолог

Кабдырова Ольга Хайдаровна

08.00-13.00

14.00-17.00

08.00-13.00

14.00-17.00

08.00-13.00

14.00-17.00

08.00-13.00

14.00-17.00

08.00-13.00

14.00-17.00

     

320

Стоматолог

Махашев Диас Ерікұлы

     
     

Д/С

Күндізгі стационар

Дневной стационар

Шалбаева Улбосы Сейсенбековна

09:00-13:00

14.00-18.00

09:00-13:00

14.00-18.00

09:00-13:00

14.00-18.00

09:00-13:00

14.00-18.00

09:00-13:00

14.00-18.00

     

Biz týraly Sıpattama Mıssıa, kórinis, qundylyqtar Ákimshilik Qurylymy Jańalyqtar men aqparat Fotogalereıasy Bas dárigerdiń blogy

Pasıentter úshin Dárigerler KKTMK MÁMS Aqparat, eske salǵyshtar

Qyzmet Korporatıvtik basqarý Esepter Normashyǵarmashylyq qyzmet

Búdjet pen memlekettik satyp alý

Keri baılanys Suraq qoıýPikirler

Baılanys